Sākums > Aksesuāri > Jumta logi

Jumta logi

Mansarda  logi tiek ražoti mansarda stāviem, kas ir novietoti zem jumta, vismājīgākajai un komfortablākajai vietai Jūsu mājā, kas noskaņo uz mieru, atpūtu un pabūšanu vienatnē. Atkarībā no privātmājas un kotedžas īpašnieku prasībām un gaumes, mansarda var tikt izmantota kā bērnistaba vai kabinets. Vai varat iedomāties, kādas aizraujošas ainavas Jūs varēsiet vērot  katru mirkli dienā vai naktī? Noslēpumainas zvaigžņu debesis ar retiem meteorītu uzliesmojumiem -naktī, dūnu mākoņi saules staros, piesaistīs Jūsu uzmanību dienā, liekot Jums jūsmot par dabu, kā arī par tās cienīgu ierāmējumu, pateicoties kuram Jūs varat baudīt neatkārtojamu skatu katru dienu.

Mansarda  logiem ir ne tikai būtiska dekoratīvā loma, bet arī funkcionālitāte, jo tie ir visa stāva dienas apgaismojuma avots.

Būvējot mansardu, novietojot tur logus, iepriekš pārdomājiet, kurā vietā Jums ir nepieciešams īpaši spēcīgs dienas apgaismojuma avots. Tādējādi, Jūs ievērojami ietaupīsiet uz elektrības rēķina un iekārtosiet komfortablu un siltu atmosfēru istabā. Ņemiet vērā, ka mansarda logu kopējai platībai ir jāsastāda desmit procenti no telpas laukuma.

Sazinieties ar mūsu speciālistu

Pasūtīt jumtu ir vienkārši!

Zvaniet mūsu menedžeriem +371 67346300, +371 29150222 vai aizpildiet veidlapu

Vārds
E-mail*
Tālrunis*
Jūsu jautājums / ziņojums*
SIA "Lebens"
Jumta segumu un piederumu ražošana un tirdzniecība.
Būvmateriālu tirdzniecība.
Copyright ©2024
Rīga, Rankas iela 10
P. - Pk: 8:00 - 17:00
S., Sv.: Slēgts