Sākums > Aksesuāri > Jumta logi > Jumta logi VELUX

Jumta logi VELUX

VELUX – pasaulslavena dāņu preču zīme, kas reģistrēta vairāk nekā 70 pasaules valstīs. Nepārtraukti attīstoties, uzņēmums VELUX kļuvis par līderi jumta logu rūpniecībā, kā arī par vienu no nedaudzajiem celtniecības materiālu ražotājiem, kuru vārds labi pazīstams visā pasaulē. Latvijā uzņēmums savu darbību uzsāka 1991. gadā un šodien ir jau labi pazīstams gan pircējiem, gan speciālistiem.

Jumta logi VELUXapvieno sevī interjera oriģinalitāti un komfortu, pēc kā tik ļoti tiecas mūsdienu cilvēks. Logu zemais izvietojums nodrošina lielisku skatu – labāko visā mājā.

12 IEMESLI, KĀPĒC PIRCĒJI IZVĒLAS VELUX

1. 60 pieredzes gadi

Vairāk nekā pirms 60 gadiem VELUX izgudroja jumta logus, un joprojām turpina specializēties tieši šī produkcijas veida ražošanā. Mūsu preču zīme kļuvusi par kvalitātes un drošības, kā arī par gaiša un omulīga mansarda simbolu!

2. Pārbaudīta kvalitāte

Mūsu logi pakļauti nopietnai testēšanai. Speciālā aerodinamiskā iekārtā tie tiek pārbaudīti brāzmaina vēja un lietusgāzes apstākļos.

3. Jaunākā stikla pakešu ražošanas tehnoloģija

Visi mūsu logi ir veidoti no energotaupošām stikla paketēm, kas ražotas pēc jaunākām “siltuma perimetra” tehnoloģijām. Ir zināms, ka parastajās stikla paketēs pati ”vājākā vieta” ir malas (perimetrs) un stūri. Tāpēc tradicionālā atdalāmā alumīnija rāmja vietā mēs izmantojam viengabala, stūros noapaļotu tērauda rāmi ar plānām sieniņām. Tas novērš kondensāta veidošanos uz stikla paketes malām. Stikla pakete aizpildīta ar inertu gāzi un hermetizēta ar silikonu (bet ne ar butila hermētiķi!), kura kalpošanas ilgums ir 20 gadi.

4. Siltuma ekonomija

VELUX jumta logiem ir trīs līmeņu blīvējums pa perimetru (modelim GZL – divi līmeņi, bet paredzēta arī trešā līmeņa uzstādīšanas iespēja), kas novērš caurvēju un papildus palīdz saglabāt siltumu. Reducētā loga siltumapgādes pretestība ir 0,7 m2 С/W.

5. Augstas kvalitātes koksne

Logu ražošanā VELUX izmanto ziemeļos augušu (!) priežu koksni, kas ir ļoti blīva un izturīga. Rāmji tiek izgatavoti no līmētām brusām ar fungicīdu impregnējumu un lakas pārklājumu. Tas nozīmē, ka logs kalpo ilgus gadus, neizmainot savu iepriekšējo formu.

6. Mūsdienīgs dizains

Logu dizains pastāvīgi tiek pilnveidots. Jaunajā VELUX jumtu logu paaudzē tiek izmantotas nolīdzinātas, plūdenas, ergonomiskas formas. Logi ir skaisti un mūsdienīgi.

7. Atvēršana no augšas – tas ir ērti

Logi ir viegli atverami, izmantojot rokturi, kas izvietots augšējā rāmja daļā. Tas ļauj iebūvēt logu optimālā augstumā (90–110 cm no grīdas), nodrošinot pārskatāmību, Jums atrodoties gan sēdus, gan stāvus stāvoklī. Zem loga Jūs varat novietot mēbeles un ziedus – jebkurā gadījumā augšējais rokturis Jums būs viegli aizsniedzams.

8. Dziļā uzstādīšana

Logi tiek iebūvēti gandrīz vienā līmenī ar jumta segumu (27 mm zemāk nekā iepriekšējais modelis). Logi izskatās skaisti, iebūvēti jumtā, bet pati ēka harmoniski saplūst ar apkārtējo ainavu neatkarīgi no tā, vai tā ir vēsturiska būve vai mūsdienīga, daudzstāvu celtne, vai neliela kotedža. Padziļinātā uzstādīšana ļauj veidot loga un jumta seguma salaiduma mezglu daudz siltāku, jo tagad loga kārbā var iemontēt vairāk siltumizolācijas materiālu.

9. Pilnveidotā montāžas tehnoloģija

Jaunā logu uzstādīšanas tehnoloģija ar speciālu montāžas plātņu palīdzību uz latojuma (ar vienlaicīgu stiprinājumu pie spāres) atvieglo montāžas procesu un nodrošina vienīgo pareizo loga izvietojumu jumta segumā. Bet pareiza montāža – tā ir loga ilgas kalpošanas garantija.

10. Visi modeļi ar ventilāciju

Tagad visi VELUX logu modeļi aprīkoti ar ventilācijas sistēmu. Logos GGL, GPL, GGU atvēršanas rokturis apvienots ar unikālu ventilācijas vārstu vēdlodziņu, ko ērti lietot. Modelī GZL – spraugas vēdināšanas ierīce. Visās ierīcēs ir noņemams mazgājamais filtrs, kas pasargā no putekļiem un kukaiņiem.

11. Garantijas

Jumtalogiem ir 5 gadu garantija, piederumiem un aksesuāriem – 2 gadi. VELUX noliktavās vienmēr atradīsiet rezerves detaļas un stikla paketes nomaiņai.

12. Bezmaksas pakalpojumi

VELUXpieredzējušie speciālisti vada bezmaksas apmācības celtniecības brigādēm, kā pareizi veikt VELUX jumta logu montāžu klienta objektā.

Logi

  • GZL (universāls modelis)
  • GGL (dizains un kvalitāte)
  • GPL (2 atvēršanas tipi)
  • GGU (telpām ar paaugstinātu mitruma daudzumu)
  • GGL INTEGRA (gudrs logs)
  • GVT (logs lūka)

MODELIS GZL – DROŠĪBA UN EKONOMIJA

MODELIS GGL – ELEGANTS DIZAINS UN KVALITĀTE

Universāls modelis, vispopulārākais pēdējos 10 gados. Aprīkots ar spraugas vēdināšanas ventilācijas sistēmu.

MODELIS GPL – DIVKĀRŠS KOMFORTS

Līderis Eiropas valstīs. Modelis aprīkots ar vārstu vēdlodziņu, kas apvienots ar rokturi atvēršanai. Augstas kvalitātes koksne apstrādāta, izmantojot unikālo TOPfinishТМ tehnoloģiju.

MODELIS GGU – TELPĀM AR PAAUGSTINĀTU MITRUMA DAUDZUMU UN “BALTIEM” INTERJERIEM

Pateicoties tam, ka logs veras uz ārpusi no apakšas uz augšu, paveras brīnišķīgs skats, kas ir svarīgi, ja ir zema slīpuma jumts. Logs tāpat atveras arī vidusdaļā. Tas var tikt izmantots kā izeja avārijas gadījumā.

Baltā krāsa šim logam ļauj viegli iekļauties jebkurā interjerā. Ūdensizturīgs poliuretāna pārklājums ir viegli kopjams un padara modeli GGU neaizstājamu tādās telpās kā vanna, baseins un bērnistaba.

MODELIS INTEGRATM – BRĪVĪBA JŪSU ROKĀS

Ideāla izvēle īsta komforta cienītājiem. “Gudrs” logs: aprīkots ar distances vadību, lietus adapteru. Var tikt veidots uz GGL modeļa pamata.

MODELIS GVT – LOGS LŪKA JUMTĀ

Logu lūku ieteicams izmantot nedzīvojamās telpās. Var kalpot par izeju uz jumtu

Serviss

VELUX speciālisti ir gatavi sniegt bezmaksas konsultācijas par Jūsu mansarda konstrukciju un par jumta logu uzstādīšanu Jūsu būvniecības objektā, kā arī pārbaudīt montāžas pareizību jau iebūvētiem logiem.

Garantija

Garantija VELUX logiem ir 5 gadi, pret sauli aizsargājošiem piederumiem un aksesuāriem – 2 gadi. Garantijas izsaukuma, remonta vai rezerves detaļu pasūtīšanas noformējumā lūdzam Jūs norādīt Jūsu loga tipu un izmēru (skat. tabulu uz pagriežamā rāmja). Nosakiet, kā sauc loga detaļas, ko nepieciešams remontēt vai nomainīt. Lūdzu, paziņojiet šos datus mūsu darbiniekam, noformējot pasūtījumu par remontu/garantijas apkalpošanu. Vienmēr atradīsiet mūsu noliktavā rezerves detaļas VELUX izstrādājumiem un stikla paketes.

Sazinieties ar mūsu speciālistu

Pasūtīt jumtu ir vienkārši!

Zvaniet mūsu menedžeriem +371 67346300, +371 29150222 vai aizpildiet veidlapu

Vārds
E-mail*
Tālrunis*
Jūsu jautājums / ziņojums*
SIA "Lebens"
Jumta segumu un piederumu ražošana un tirdzniecība.
Būvmateriālu tirdzniecība.
Copyright ©2024
Rīga, Rankas iela 10
P. - Pk: 8:00 - 17:00
S., Sv.: Slēgts

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai saglabātu Jūsu iepirkšanās vēsturi un izmantotu informāciju par Jūsu iepriekš iegādātajiem produktiem, lai ieteiktu Jums citus produktus, kuri, mūsuprāt, Jūs interesēs. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas "Vairāk informācijas".

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas "Piekrītu" vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas "Nepiekrītu".

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas "Nepiekrītu", tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.