Sākums > Fasādes paneļi

Fasādes paneļi

Fasādes paneļi ir mūsdienīga, ilgmūžīga un droša apdare jebkurai fasādei.

Metāla sienas paneļu pievilcīgais dekoratīvais izskats un mazais svars ļauj tos veiksmīgi izmantot jaunbūvju fasāžu apdarē, ēku fasāžu remontu un rekonstrukcijas darbos, kā arī ārsienu un pamatu papildus siltināšanā.

Pēdējo gadu laikā, sakarā ar jaunu, metāla un koka imitācijas krāsu toņu apguvi paneļu ražošanā, fasādes paneļu popularitāte strauji augusi arī privāto klientu vidū. Un tas ir saprotams, jo ventilējamo fasāžu sistēmu paneļiem ar dažādu apdari ir virkne priekšrocību salīdzinājumā ar citiem fasādes apdares materiāliem. Daudzi celtnieki ir novērtējuši no metālā paneļiem veidoto ventilējamo fasāžu apdares drošumu un funkcionalitāti. Ilgmūžība, relatīvi vienkāršā montāža un optimāla cenas/kvalitātes attiecība ir būtisks motivators celtniecības kompānijām un tiešajiem pasūtītājiem lai fasāžu apdarei izvēlētos tieši metāla paneļus.

Fasādes paneļa izmēri (mm):

Fasādes paneļu savienojuma veidi:

Sazinieties ar mūsu speciālistu

Pasūtīt jumtu ir vienkārši!

Zvaniet mūsu menedžeriem +371 67346300, +371 29150222 vai aizpildiet veidlapu

Vārds
E-mail*
Tālrunis*
Jūsu jautājums / ziņojums*
SIA "Lebens"
Jumta segumu un piederumu ražošana un tirdzniecība.
Būvmateriālu tirdzniecība.
Copyright ©2024
Rīga, Rankas iela 10
P. - Pk: 8:00 - 17:00
S., Sv.: Slēgts

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai saglabātu Jūsu iepirkšanās vēsturi un izmantotu informāciju par Jūsu iepriekš iegādātajiem produktiem, lai ieteiktu Jums citus produktus, kuri, mūsuprāt, Jūs interesēs. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas "Vairāk informācijas".

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas "Piekrītu" vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas "Nepiekrītu".

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas "Nepiekrītu", tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.