Sākums > Bitumena dakstiņi (šindeļi)

Bitumena dakstiņi (šindeļi)

Elastīgie bitumena dakstiņi (šindeļi) paredzēti dzīvojamo ēku, rūpniecības un citas nozīmes ēku sarežģītas konfigurācijas un formas slīpajiem jumtiem sākot ar 12° slīpumu. Tie izveidoti no ilgmūžīga un izturīga stiklšķiedras pamata, kas pārklāts ar polimēru bituma maisījumu, kurš izgatavots no augstas kvalitātes bituma un pildījuma.

Šindeļu virskārtu klāj minerālu granulu kaisījums, kas tiem piešķir krāsu un aizsargā bitumu no ultravioletā starojuma un citiem atmosfēras apstākļiem. Granulu krāsošana tiek veikta augstā temperatūrā, to virsmā iestrādājot pigmentu, lai šindeļa krāsa ilgu laiku saglabātos nemainīga.

Šindeļu apakšējā kārta pārklāta ar lipīgu polimērbituma slāni, kas aizsargāts ar viegli noņemamu silikona plēvi. Saules siltuma ietekmē uzklātie šindeļi savā starpā salīp, izveidojot divkāršu hidroizolācijas slāni, kas nodrošina jumta hermētiskumu.

Bituma šindeļus var izmantot gan klājot jaunus jumtus, gan remontējot vecos.

Shinglas dakstiņi atbilst Eiropas standarta EN 544 prasībām, tiem ir piešķirti daudzu valstu atbilstības sertifikāti, kā arī sertificēta kvalitātes sistēma ISO 9001.

Daudzslāņu konstrukcija:

  1. Pamats – neausts stikla audums 110 g/m2
  2. SBS – modificētais bitums
  3. Augšējais slānis – bazalta/slānekļa kaisījums
  4. Apakšējais slānis – pašlīmējošs salizturīgs SBS –modificēts bitums
  5. Viegli noņemama silikona plēve

Sazinieties ar mūsu speciālistu

Pasūtīt jumtu ir vienkārši!

Zvaniet mūsu menedžeriem +371 67346300, +371 29150222 vai aizpildiet veidlapu

Vārds
E-mail*
Tālrunis*
Jūsu jautājums / ziņojums*
SIA "Lebens"
Jumta segumu un piederumu ražošana un tirdzniecība.
Būvmateriālu tirdzniecība.
Copyright ©2024
Rīga, Rankas iela 10
P. - Pk: 8:00 - 17:00
S., Sv.: Slēgts

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai saglabātu Jūsu iepirkšanās vēsturi un izmantotu informāciju par Jūsu iepriekš iegādātajiem produktiem, lai ieteiktu Jums citus produktus, kuri, mūsuprāt, Jūs interesēs. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas "Vairāk informācijas".

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas "Piekrītu" vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas "Nepiekrītu".

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas "Nepiekrītu", tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.