Sākums > Aksesuāri > Jumta logi > Jumta logi RoofLITE

Jumta logi RoofLITE

HiveMansardas logs ir ar centrālo atvēršanas asi, elegantu rokturi, kas ļauj atstāt logu 2 dažādas, pasīvas ventilācijas pozīcijās. Šo jumta logu var montēt jumtā , kuram slīpums ir no 15-90 grādi. Ekskluzīvais loga dizains, ļauj līdz pat 10% vairāk dienas gaismai nonākt istabā, nekā citas firmas logiem.

HIVE 500 Jumta logam ir 24 mm stikla pakete aizpildīta ar argona gāzi, lai garantētu labu siltumizolāciju.

ĪPAŠĪBAS

Mūsu koka rāmji ir izgatavoti no augstvērtīgas koksnes, apstrādātas ar fungicīdu un insekticīdu, izmantojot vakuuma impregnēšanu, un ir pārklāts ar laka slānim. Visas koka izejvielas nāk no ilgtspējīgiem mežiem. RoofLITE tur pilnu PEFC atbildības ķēdes sertifikāciju.

SILTUMIZOLĀCIJAS

RofLITE jumta logam ir 24 mm stikla pakete, kura ir aizpildīta ar argona gāzi, lai garantētu labu siltuma izolāciju un zemu izstarošanas, kas samazina siltuma zudumus ziemā un ierobežojumus pārkaršanas vasarā. U vērtība standarta paketei ir 1,1 W/m2K.

ROKTURIS

Jumta logam ir elegants rokturis, kas ļauj atstāt logu 2 dažādas, pasīvas ventilācijas pozīcijās un viena aizvēršanas pozīcijā.

RAŽOŠANAS KVALITĀTE

Mūsu logi tiek ražoti Eiropā ISO 9001 ISO 14001 un OHSAS 18001 sertificētā ražotnē, kurā izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu labākās rūpniecības, vides un darba standartu ievērošanu. Energoefektivitāti, ūdens necaurlaidību pārbauda neatkarīgs testēšanas eksperts IFT Rosenheim GmbH.

VIDES PRASĪBU IEVEROŠANA

Viens no galvenajiem grupas principiem ir koksnes sertifikācija un vides aizsardzība. Koksnes sertifikāciju sniedz neatkarīgs uzņēmums, un Mēs varam droši pierādīt, ka mūsu koksne ir ņemta no ilgtspējīga meža. RoofLITE tur pilnu PEFC uzraudzības ķēdes sertifikāciju. Tas nodrošina redzamo koksnes plūsmu no mežiem līdz gatavai produkcijai.

DIZAINS
Ekskluzīvais loga dizains, ļauj līdz pat 10% vairāk dienas gaismai nonākt istabā, nekā citas firmas logiem. RoofLITE HIVE kolekcijas logu jauns dizains, ļauj logu vairāk iedziļināt jumtā, kas dod ne tikai papildus siltumizolāciju, bet arī uzskates ziņā ir labs risinājums.

UZSTĀDĪŠANA

Jumta logu RoofLITE ļoti viegli montēt. Klientiem viegli sekot soli pa solim uzstādīšanas pamācībai, kura ir katra logu iepakojumā.

Sazinieties ar mūsu speciālistu

Pasūtīt jumtu ir vienkārši!

Zvaniet mūsu menedžeriem +371 67346300, +371 29150222 vai aizpildiet veidlapu

Vārds
E-mail*
Tālrunis*
Jūsu jautājums / ziņojums*
SIA "Lebens"
Jumta segumu un piederumu ražošana un tirdzniecība.
Būvmateriālu tirdzniecība.
Copyright ©2024
Rīga, Rankas iela 10
P. - Pk: 8:00 - 17:00
S., Sv.: Slēgts

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai saglabātu Jūsu iepirkšanās vēsturi un izmantotu informāciju par Jūsu iepriekš iegādātajiem produktiem, lai ieteiktu Jums citus produktus, kuri, mūsuprāt, Jūs interesēs. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas "Vairāk informācijas".

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas "Piekrītu" vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas "Nepiekrītu".

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas "Nepiekrītu", tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.