Sākums > Bitumena viļņotās loksnes > Viļņotās loksnes Onduline > Instrukcija Onduline lokšņu piestiprināšanai

Instrukcija Onduline lokšņu piestiprināšanai

1) Jumta slīpuma leņķim no 5° līdz 10° (slīpums no 1/11 līdz 1/6). Vajadzīgs vienlaidu dēļu vai saplākšņa latojums. Galu pārlaidums: 300 mm, sānu pārlaidums: 2 viļņi.
2) Jumta slīpuma leņķim no 10° līdz 15° (slīpums no 1/6 līdz 1/4) latojums izpildāms ar intervālu 450 mm pa ass līnijām. Galu pārlaidums: 200 mm, sānu pārlaidums: 1 vilnis.
3) Jumta slīpuma leņķim no 15° un lielākam (slīpums no 1/4 un mazāks) latojums izpildāms ar intervālu 600 mm. Galu pārlaidums: 170 mm, sānu pārlaidums: 1 vilnis.
4) Latas jāpienaglo spārēm pareizos atstatumos pa ass līnijām. Izmantojiet koka “intervālu”, lai uzturētu latojuma paralelitāti.
5) Onduline loksnes vislabāk iezīmēt ar krāsainu zīmuli. Viļņotās virsmas akurātai iezīmēšanai var izmantot loksnes atgriezumu.
6) Griezt loksnes var ar koka zāģi, kas ieziests ar eļļu, lai novērstu tā iestrēgšanu. Var izmantot ripzāģi vai rokas elektrisko zāģi.
7) Onduline ir ļoti viegls materiāls, viena loksne sver 6 kg, tāpēc nav grūtību ar lokšņu pacelšanu un novietošanu uz jumta.
8) Sāciet piestiprināt loksnes no valdošajiem vējiem pretējās jumta malas. Otro lokšņu rindu sāciet ar pusi loksnes, lai stūra savienojumā būtu 3, nevis 4 lokšņu pārlaidums. Tas atvieglos lokšņu uzklāšanu.
9) Pienaglojiet Onduline loksnes katrā vilnī un gala pārlaidumā, kā arī sānu pārlaiduma abās pusēs. Pienaglojiet loksnes, izlaižot vienu vilni, pie latojuma starplatām. Vienas loksnes piestiprināšanai vajadzīgas 20 naglas.
10) Vienmēr izmantojiet nostieptu auklu, lai piestiprinātu loksnes precīzi pa latas līniju.
11) Onduline kores elementu piestiprināšana jāsāk no valdošajiem vējiem pretējās jumta malas ar 125 mm pārlaidumu. Kores elements jāpienaglo katrā ar to savienotās loksnes vilnī pie latojuma papildu latām.
12) Satekņu noformēšanai izmantojiet speciālās Onduline sateknes. Satekņu piestiprināšanai nepieciešamas papildu latas.
13) Jumta frontona noformēšanai izmantojiet speciālu vējlīsti vai Onduline kores elementu.
Sazinieties ar mūsu speciālistu

Pasūtīt jumtu ir vienkārši!

Zvaniet mūsu menedžeriem +371 67346300, +371 29150222 vai aizpildiet veidlapu

Vārds
E-mail*
Tālrunis*
Jūsu jautājums / ziņojums*
SIA "Lebens"
Jumta segumu un piederumu ražošana un tirdzniecība.
Būvmateriālu tirdzniecība.
Copyright ©2024
Rīga, Rankas iela 10
P. - Pk: 8:00 - 17:00
S., Sv.: Slēgts

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai saglabātu Jūsu iepirkšanās vēsturi un izmantotu informāciju par Jūsu iepriekš iegādātajiem produktiem, lai ieteiktu Jums citus produktus, kuri, mūsuprāt, Jūs interesēs. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas "Vairāk informācijas".

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas "Piekrītu" vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas "Nepiekrītu".

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas "Nepiekrītu", tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.