Orgkrovlja

SBS - MODIFICĒTĀS MEMBRĀNAS

Modificētā bitumena jumta seguma materiāli tiek izmantoti lēzeno jumtu ieklāšanai un hidroizolācijas darbiem. Šo materiālu sastāvā esoša bitumena īpašības tiek uzlabotas tam pievienojot modifikatorus - ataktisko polipropilēnu (APP) vai stirēna-butadēna-stirēna(SBS) polimērus. Modifikatori piešķir materiālam elastību, izturību un ilgmūžību, kā arī lielāku noturību pret saules ultravioletu starojumu. Mehānisko stiprību nodrošina poliesters vai stikla šķiedras armējums. Ruļļa virskārtai ir akmens slānekļa granulu kaisījums. Akmens granulas absorbē saules starus, tādējādi pagarinot membrānas kalpošanas laiku, kā arī uzlabo ugunsdrošību. Membrānas apakšējā virsma ir pārklāta ar plānu polietilēna plēvi. Polietilēna plēve novērš ruļļa salipšanu ražošanas procesā un vienlaikus arī temperatūtas indikators ieklāšanas laikā: plēves sadegšana norāda, ka bitums ir sasniedzis nepieciešamo iestrādes temperatūru.

Poliestera armējuma īpašības:

  • Liela mehāniska stiprība
  • Elastība
  • Izturība pret caurdušanu un saplēšanu

Stikla šķiedras armējuma īpašības:

  • Teicama izmēru stabilitāte
  • Ugunsdrošība

Modifikatoru īpatnības:
APP modificētie materiāli vairāk piemēroti dienvidu rajoniem, jo tiem pazūd elastīgums pie ziemas temperatūras, turklāt mīkstināšanas temperatūra ir ievērojami lielāka nekā SBS materiāliem. Ar SBS modificētiem materiāliem var strādāt arī ziemā pie temperatūras līdz pat -20 0 C.

Kompānijas Orgkrovlja ražo ļoti plašu uzkausējamo jumta un hidroizolācijas ruļļveida materiālu spektru. Tie ir polimētu - bitumena materiāli, kurus ražo, izmantojot tikai vislabākās izejvielas un modernākās iekārtas, pēc vispilnīgākajām tehnoloģijām. Kompānijas Orgkrovlja ražotājiem materiāliem ir lieliska reputācija, ko apliecina to izmantošanas pieredze vislielākajos un visnozīmīgākajos objektos visā valstī. Ruļļveida materiāli pieder pie «mīksto jumta segumu» grupas. Tās ir rullī satītas materiāla loksnes. Loksnes tiek ražotas apmēram 1000mm platas un no 7 līdz 20 m gaaras, loksnes garumu nosaka materiāla biezums, kas parasti ir 1,0 - 6,0 mm. Ruļļveida materiāli var nodrošināt ūdensnecaurlaidību pat nulles slīpuma gadījumā, bet ieteicamā slīpuma augšējā robeža ir 45-50 0 C. Mūsdienu ruļļveida materiālu jumta klājums parasti ir divkārtu. Tāpēc izdala augšējās un apakšējās kārtas materiālus. 1m2 jumta klājuma svarsatkarībā no materiāla veida un SBS - MODIFICĒTĀS MEMBRĀNAS

Sazinieties ar mūsu speciālistu

Pasūtīt jumtu ir vienkārši!

Zvaniet mūsu menedžeriem +371 67346300, +371 29150222 vai aizpildiet veidlapu

Vārds
E-mail*
Tālrunis*
Jūsu jautājums / ziņojums*
Copyright ©2022
Rīga, Rankas iela 10
Rīga, Rankas iela 10