Sākums > Ziņas > SIA Lebens klientiem

Ziņas

SIA Lebens klientiem

17.03.2020

Diemžēl mums visapkārt strauji izplatās Covid-19.

Mēs, SIA Lebens, vienmēr atbildīgi attiecamies pret klientu, partner un personāla veselību un labsajūtu. Tāpēc pamatojoties uz PVD un valsts institūciju ieteikumiem jau pirms kāda laika mēs ieviesām stingrus pasākumus. Visiem SIA Lebens darbiniekiem pēc iespējas biežāk jādezinficē un jāmazgā rokas, jāievēro distance no citiem cilvēkiem, kā arī ikdienā jādezinficē viņu darba vietas. Papildus tam mēs nodrošinām, ka visiem mūsu darbiniekiem ir pieejams personīgais drošības aprīkojums, kad vien viņi to vēlas. Visiem SIA Lebens darbiniekiem tiek uzdots izolēt sevi un atturēties no ierašanās darbā, ja ir kaut mazākās saaukstēšanās pazīmes vai paaugstināta ķermeņa temperatūra. Visi SIA Lebens darbinieki ir atcēluši savus ceļojumu vai darba braucienu plānus.

Pateicoties šiem piesardzības pasākumiem, nevienam no SIA Lebens darbiniekiem nav diagnosticēts vīruss Covid-19.

Uzņēmums Lebens, kā vienmēr, turpina savu darbu un dara visu iespējamo, lai klientiem sniegtu jumta materiālus, siltumizolācijas un hidroizolācijas materiālus , kas nepieciešami jūsu biznesam tik kritiskos brīžos. SIA Lebens darbinieki darīs visu iespējamo mēs ceram, ka tiks galā ar šo īstermiņa situāciju.

Mēs turpināsim jūs informēt par visām būtiskām izmaiņām mūsu pakalpojumos. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums jebkurā laikā.

Ar cieņu, SIA Lebens Valdes priekšsēdētājs B.Levensons

SIA "Lebens"
Jumta segumu un piederumu ražošana un tirdzniecība.
Būvmateriālu tirdzniecība.
Copyright ©2024
Rīga, Rankas iela 10
P. - Pk: 8:00 - 17:00
S., Sv.: Slēgts

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai saglabātu Jūsu iepirkšanās vēsturi un izmantotu informāciju par Jūsu iepriekš iegādātajiem produktiem, lai ieteiktu Jums citus produktus, kuri, mūsuprāt, Jūs interesēs. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas "Vairāk informācijas".

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas "Piekrītu" vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas "Nepiekrītu".

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas "Nepiekrītu", tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.