Sākums > Ziņas > Uzņēmums LeBens piedalās izstādē "Māja I 2024"

Ziņas

Uzņēmums LeBens piedalās izstādē "Māja I 2024"

22.03.2024

Uzņēmums LeBens ar prieku paziņo par piedalīšanos ikgadējā pavasara izstādē "Māja I 2024". Mēs prezentēsim savus jaunākos izstrādājumus un inovatīvus risinājumus jumta segumu un citu materiālu jomā.

Aicinām visus ieinteresētos speciālistus, partnerus un klientus apmeklēt mūsu stendu. Šī ir lieliska iespēja klātienē iepazīties ar produkciju, apspriest individuālās vajadzības un uzzināt par jaunākajām tendencēm nozarē. Mūsu menedžeri atbildēs uz jūsu jautājumiem, piedāvās profesionālu konsultāciju un palīdzēs izvēlēties optimālo risinājumu jūsu vajadzībām.

Gaidīsim jūs stendā J15-H16 blakus otrajam (tālākajam) ieejai izstāžu zālē (sk. shēmu attēlā).

SIA "Lebens"
Jumta segumu un piederumu ražošana un tirdzniecība.
Būvmateriālu tirdzniecība.
Copyright ©2024
Rīga, Rankas iela 10
P. - Pk: 8:00 - 17:00
S., Sv.: Slēgts

Mēs izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes, lai saglabātu Jūsu iepirkšanās vēsturi un izmantotu informāciju par Jūsu iepriekš iegādātajiem produktiem, lai ieteiktu Jums citus produktus, kuri, mūsuprāt, Jūs interesēs. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas "Vairāk informācijas".

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas "Piekrītu" vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas "Nepiekrītu".

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas "Nepiekrītu", tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.