Bitumena dakstiņi

Vissvarīgākā jumtu seguma īpašība ir ūdensnecaurlaidība. Un šajā ziņā jumtu seguma šindeļiem TECHNONIKOL ir visaugstākā kvalitāte. Jumtu seguma no bituma dakstiņiem TECHNONIKOL hermētiskums tiek nodrošināts uz augsto līmējošā sastāva adhēzijas īpašību un turpmākās bituma difūzijas rēķina, kuru rezultātā apmēram divu trīs mēnešu laikā pēc noklāšanas bituma dakstiņu segums kļūst par viengabalainu monolītu slāni. TECHNONIKOL pielieto ar augsti elastīgu mākslīgu SBS (stirol – butadiēnstirolu) kaučuku modificētu bitumu, kurš pēc viskozitātes un elastības pie zemām temperatūrām nav pielīdzināms citiem līmējošiem sastāviem uz bituma pamata.

Par šindeļa TECHNONIKOL pamatu kalpo blīvs, no abām pusēm pārklāts ar kvalitatīvu SBS-modificētu bitumu stikla audums, kas garantē formas stabilitāti. Šiem materiāliem piemīt praktiski nulles ūdens absorbcija, kas novērš koroziju un trūdēšanu. Apakšējā virsma 65% sastāv no vienlaidus pašlīmējošā gumijbituma slāņa, pateicoties tam būtiski tiek atvieglota montāžas procedūra. Šindeļa augšējo slāni veido naturālās minerālgranulas, kas piešķir materiālam daudzveidīgas nokrāsas, pasargā pret klimata iedarbību un tādējādi nodrošina ilgstošu ekspluatācijas periodu.

Pārklāt jumtu ar bituma šindeļiemTECHNONIKOL ir ļoti viegli. Bituma dakstiņu TECHNONIKOL pārklāšanu jūs varat uzticēt firmas LeBens profesionāliem vai veikt to paši: pietiek stingri ievērot pārklāšanas instrukciju. Viss, kas jums būs vajadzīgs, kā arī plašu aksesuāru izvēli jūs varat atrast pie mums.

Elastīgie jumta dakstiņi TECHNONIKOL atbilst Eiropas standarta EN 544 prasībām, tiem ir piešķirti daudzu valstu atbilstības sertifikāti, kā arī sertificēta kvalitātes sistēma ISO 9001.

Jumtu seguma dakstiņi TECHNONIKOL – specifikācija

Vispārējie dati:

  • Nominālais svars – 10,2 kg/ m2
  • Nomināls biezums – 3,5 mm
  • Nominālais šindeļa izmērs – 1,0 m х 0,3 m
  • Viena iepakojuma apjoms – 3,0 m2 gatavā jumtu seguma

Konstrukcija:

  1. Pamats – stikla audums, neausts 110 g/m2
  2. SBS – modificētais bitums
  3. Augšējais slānis – bazalta – slānekļa apkaisījums
  4. Apakšējais slānis – pašlīmējošais salizturīgais SBS –modificētas bitums
  5. Viegli noņemamā silikona plēve